home phone search
Fidenti Personal Header

Komm in unser Team und

finde mit uns deinen

persönlichen Wunschjob!

Fidenti Personal - Pracownik produkcji (m/w/d)

Vertragsform: iGZ
Arbeitsort: 26632 Ihlow

Stellenbeschreibung

Zdobyles juz doswiadczenie w pracy na produkcji? Jestes w trakcie poszukiwania pracy? Wspaniale, poniewaz poszukujemy pracownika produkcji (m/f/d) z checia podjecia nowego wyzwania zawodowego. Czy to wlasnie Ty? W takim razie wyslij nam swoje zgloszenie juz dzis!

Stanowisko pracy, które oferujemy jest oferta pracy tymczasowej z mozliwoscia przejecia po uzgodnieniu z klientem. Dzieki programowi "Fidenti Plus" podnosimy atrakcyjnosc naszej oferty pracy m.in. poprzez:

• dodatek za nadgodziny 35% zamiast 25% doplaty za kazda przepracowana godzine nadliczbowa
• ponadtaryfowa wyplata do 40 godzin zamiast przewidzianych w ukladzie zbiorowym  35 godzin tygodniowo
• wyplaty wynagrodzen 10-go dnia miesiaca

Oferujemy:

• atrakcyjne srodowisko pracy
• intensywne i profesjonalne szkolenie przez naszego klienta w zakresie nowych zadan
• wynagrodzenie zgodnie z ukladem zbiorowym pracy iGZ i wyplata wynagrodzenia juz 10 dnia nastepnego miesiaca
• zakladowy system emerytalny
• stawka godzinowa 10,45 €
• premia urlopowa i swiateczna

Wymiar czasu pracy:
Pelen etat, system 3-zmianowy

Opis stanowiska pracy:

• pomoc i wsparcie w procesie technologicznym przerobu swiezego miesa na karme dla zwierzat
• zakres prac od przygotowania surowca po pakowanie, etykietowanie i przygotowanie do wysylki gotowego wyrobu

Wymagania:
• gotowosc do pracy w systemie 3-zmianowym
• doswiadczenie zawodowe przy pracy na produkcji mile widziane
• zdolnosc do pracy zespolowej
• znajomosc j. niemieckiego mile widziana

W razie jakichkolwiek pytan, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z niecierpliwoscia czekamy na Panstwa zgloszenia!

Datenschutz bei Fidenti Personal GmbH
Der Schutz Ihrer persönlichen Daten liegt uns sehr am Herzen. An dieser Stelle möchten wir Sie daher über den Datenschutz in unserem Unternehmen informieren. Fidenti Personal erhebt und verwendet Ihre personenbezogenen Daten im Rahmen des gesamten Bewerbungsverfahrens und ausschließlich im Rahmen der gesetzlichen Datenschutzbestimmungen. Hinweise zum Datenschutz, sowie die Datenschutzhinweise für Bewerberinnen und Bewerber können jederzeit im Internet abgerufen werden. Ihr Recht auf Widerruf besteht jederzeit.
·          https://fidenti-personal.de/datenschutz
·          https://fidenti-personal.de/datenschutz-fuer-bewerber

Anforderungsprofil

Belastbarkeit, Motivation/Leistungsbereitschaft, Teamfähigkeit, Sorgfalt/Genauigkeit, Zuverlässigkeit

Ihre Ansprechpartner bei Fidenti

Magda Zarebska
+49(441)3506750

Ich akzeptiere die Datenschutzbestimmung von Fidenti Personal *
Ich akzeptiere die Datenschutzhinweise für Bewerberinnen und Bewerber *

* Bevor Sie sich bewerben können, müssen Sie die beiden Datenschutzhinweise lesen und akzeptieren!